הזיתים

אתר הזיתים של ישראל

מאמרים

וודקה טובה

עם כל כך הרבה סוגים שונים של וודקה וכל כך הרבה דרכים שונות לשתות משקאות חריפים, יש הרבה דברים שונים שניתן לזקק כדי להכין את הוודקה הטובה ביותר ברשימה זו. כמו משקאות חריפים רבים, לא מעט עלייתו ועלייתו של בום הג'ין, המותגים וסוגי הוודקה השונים יכולים להיות מכריעים. אם אתם מחפשים אלטרנטיבה לוודקה למיטב הרוחות והוודקות הלא אלכוהוליים שלנו עם הטעם הטוב ביותר, הרשימה הזו היא בשבילכם.

וודקה

היא הרוח הנצרכת ביותר בעולם ואחת הרוחות הפופולריות ביותר המשמשות להכנת קוקטיילים ומשקאות וודקה. אחת הרוחות הרב -תכליתיות בעולם, הוודקה הזולה הטובה ביותר היא מצרך בסיסי בבקבוקים וודקה מהמדף העליון היא התוספת המושלמת לכל מסיבת ארוחת ערב. תוכלו ליהנות גם מתערובת הרוחות עם מבחר המשקאות הטובים ביותר המבוססים על וודקה שיצרו המותגים ברשימה שלנו.

וודקה גריי אווז

היא הוודקה הטובה ביותר לקוקטיילים וניתן להשתמש בה במגוון קוקטיילים החל מיובש ולימוני ועד מתוק ושמני. אווז אפור הוא יקר, ואני בטוח שלא תהיה חובב הבעיטה הקשה שהרבה וודקות מביאות לבלוטות הטעם, אבל אם בא לך קצת הומור זה אחד הוודקות הקלות ביותר על מדפי הסופרמרקטים.

לוודקה יש טעם נייטרלי יותר מאשר משקאות חריפים אחרים

עם ניחוחות עדינים, ניחוחות, תחושת פה והבדלים במרכיבים הבסיסיים, המים המשמשים בוודקה והמסנן המזוקק. למרות שההבדלים הללו עדינים, חובבי וודקה אמיתיים מכירים בכך שאיכות הוודקה בקוקטיילים ולגימות יכולה לעשות הבדל גדול.

מותג יוקרה זה נוקט בגישה פרקטית לייצור הוודקה החלקה

הטהורה והקרמית ביותר האפשרית על ידי זיקוק הרוח בנחושת. גלו את הטעם והטעם הייחודיים והאיכותיים של הוודקה הפרימיום שלנו, ה- Bloody Good London Dry Gin הטעים, רוח המכילה 4.4% אלכוהול ABV (88 הוכחה) מדגנים, ערער ומרכיבים אחרים. זה, בשילוב עם הטעם הפרימיום של Absolut והנחישות לשימוש במרכיבים האיכותיים ביותר, מציב אותו כוודקה הטובה ביותר שלנו בעולם.

וודקה פשוטה

היא ברנדי הקוקטיילים הפופולאריים ביותר בעולם, אך חוסר הטעם והניחוח והטעם החזקים נובעים מתהליך הזיקוק ולא מהרוח עצמה. מותגים אצילים כמו Ciroc משתמשים בענבים כדי להעניק לוודקה גימור חריף. הוודקה מסוננת כך שהצבע, הארומה והטעם יהיו בהירים יותר, והיא מיוצרת בשיטות שונות ממרכיבים שונים, כך שלוודקה אחת אין דמיון לשני.

ניתן להחדיר וודקה בטעמים בתווי הדרים או וניל נוספים-כמו במותגים כגון Absolut-ויש לה כמעט כל טעם שאתה יכול לדמיין.

כדי להבין טוב יותר מה לחפש בעת בחירת וודקה איכותית וליהנות מטעמיה הייחודיים, פנינו למומחים בתעשייה כמו אבסולוט ואליקס. בחרנו ב- Absolu כמותג הוודקות הטובים ביותר ובסבדקה בתור הוודקה הזולה ביותר. על שם העטל המוחלט ואחד הטיטו של ואן גוך, הם מהוודקות הפופולריות ביותר בשוק.

המחיר הזול של סבדקה הופך את גריי אווז למותג וודקה מצוין שניתן לאחסן בארון הרוחות בכל עת

על פי אבסולוט אליקס, יקב יחיד באחוס, שבדיה, המשמש את החברה, מספק את החיטה הטובה ביותר לאיזון מושלם של עמילן מים בייצור הוודקה. וודקה טובה הופכת פסולת מזון למוצר שלילי בפחמן בבקבוק על ידי מיחזור פסולת מזון, ובמכונית המונעת בנזין, חוסכת את המקבילה של CO2 40 מייל.

גריי אווז

היא וודקה נקייה, חלקה ומשיי, הנהדרת למגוון קוקטיילים ובמחיר סביר לבקבוק 750 מ"ל במחיר מדף בינוני של כ -30 $. Ciroc Snap Frost Vodka PS28.99 צפה באמזון וודקה מודרנית זו שמכריזה על עצמה מענבים צרפתיים אידיאלית למגוון קוקטיילים מתוקים כמו קוסמופוליטנים ומרטיני פירותני שניתן לערבב עם טוניק והרבה קרח.

למי שרוצה לצוד את האווזים האפורים

זו הבחירה הראשונה שלך אם אתה אוהב את הוודקה שלך אבל לא רוצה להפגיז את זה למי שרוצה לצוד. וודקה Stolichnaya Premium של PS16.49 וודקה זו, הידועה כיום באמזון בשם סטולי, היא אחד המותגים המפורסמים ביותר מברית המועצות לשעבר, עם ציון הדרך במוסקבה על התווית. מכון טעם המשקאות העניק לוודקה הרוסית הטובה ביותר, Stolichnaya Stoli Elit, 9.7 נקודות, ואילו הבוחנים של Total Wine and More נתנו לה 4.8 מתוך 5 כוכבים.
למידע מורחב בנושא של וודקה טובה ווודקה ואן גוך באפשרותך לבקר ב- popa-rg.co.il

אם אתה רוצה וודקה איכותית שתוכל לשתות ישירות או לערבב עם הקוקטיילים האהובים עליך

קנה וודקה של Belvedere. אם אתה רק רוצה וודקה מהמעמד הבינוני שטעמה אבל לא שובר את הגדה, קנה את הבלוודר. צפה כעת ב- Gray Goose PS38.99 באמזון בקבוק וודקה טוב יעלה בסביבות PS20 – קל לתהות מדוע משהו של Gray Goose עולה הרבה יותר.

וודקה תפוחי האדמה הטובה ביותר של שופן תפוחי האדמה וודקה המזקקים הפולניים שופן מכינים את אחת מוודקות תפוחי האדמה המפורסמות ביותר בשוק

זהו וודקה טובה העשויה מקפה שהושלך בשל, פירות ושאריות מתהליך ייצור הקפה. אחת הוודקות הטובות ביותר למחלת הצליאק עשויה עם תפוחי אדמה וניתן להגיש ישירות מהמקפיא או קר כקרח במרטיני ללא גלוטן.